Plan konsultacji nauczycieli z rodzicami lub uczniami w ramach godziny dostępności rok szkolny 2023/2024
|
|||
Lp. | Nazwisko i imię | Dzień tygodnia
miejsce konsultacji |
Godzina konsultacji |
1 | Adamska Magdalena | poniedziałek
pokój nauczycielski |
12.50-13.20 |
2. | Barańska Halina | wtorek
sala 209/pokój nauczycielski |
11:40 – 12:40 |
3 | Brzęczek – Kurczyńska Aneta | wtorek
sala 221 |
7.30-8.00 |
4 | Dąbrowski Dominik | środa
sala 7 |
8.45-9.45 |
5 | Domagalska Katarzyna | czwartek
sala 206 |
12.35 – 13.35 |
5 | Firlit Roman | wtorek
pokój nauczycieli wf |
15:15 – 16:15 |
6 | Fornalczyk Agnieszka | czwartek
biblioteka szkolna |
14.00-15.00 |
7 | Gradowska Jowita | środa,
sala 201/pokój nauczycielski |
11.40 – 12.40 |
8 | Guć Anna | czwartek
pokój nauczycielski |
12.40.-13.10 |
9 | Iwankiewicz Dariusz | czwartek
pokój nauczycieli wf |
9.45-10.45 |
10 | Jadwiszczak Agnieszka | piątek
sala 216 |
10.40-11.40 |
11 | Jagiełło Aleksandra | wtorek
pokój pedagoga |
9.40- 10.40 |
12 | Jurkowski Andrzej | poniedziałek
sala 208 |
7.30 – 8.00 |
13 | Kalus-Juchner Ewa | piątek
pokój pedagoga
|
14.00 – 14.30 |
14 | Kielek Beata | środa
pokój nauczycielski /sala 218 |
7.55-8.55 |
15 | Kociołek-Kaczmarek Aleksandra | wtorek
pokój nauczycieli wf |
11.40-12.40 |
16 | Kolanus Agata | poniedziałek
sala 219 |
10:35 – 11:35 |
17 | Kowalczyk Kamila | czwartek
pokój wicedyrektora |
14.30-15.30 |
18 | Kozuń Wiktor | wtorek
pokój nauczycieli wf |
15.15-16.15 |
19 | Królikowska Jowita | wtorek
gabinet dyrektora szkoły |
14:30 – 15:30 |
20 | Krynicki Adam | piątek pokój nauczycielski / sala 221 |
14:25 – 14:55 |
21 | Kuchareczko Danuta | poniedziałek
pokój nauczycielski/sala 217 |
11.40-12.40 |
22 | Kulesza Marta | poniedziałek
pokój pedagoga |
13.30-14.30 |
23 | Łaska Alicja | poniedziałek
pokój nauczycielski |
9.40-10.40 |
24 | Marciniak Ireneusz | piątek
sala 108 |
7.45-8.45
|
25 | Markowska Aleksandra | środa
pokój nauczycielski |
9.40 – 10.40 |
26 | Mikołajczyk Karolina | piątek
pokój nauczycielski |
13.10-13.40 |
27 | Nowocień Iwona | środa
sala 222 |
9.40-10.40 |
28 | Pawlak Maciej | środa
sala 8 |
15.15 – 15.45 |
29 | Pietrus Ireneusz | poniedziałek
pokój nauczycielski |
7.30-8.00 |
30 | Przybylska Agata | poniedziałek
sala 119 |
13.30-14.30 |
31 | Putyńska Marzena | poniedziałek
sala 117 |
8.45 – 9.45 |
32 | Remiszewska-Grzesiak Aneta | poniedziałek
pokój nauczycielski |
15.00- 15.30 |
33 | Rębowska Ewa | poniedziałek
pokój nauczycielski/sala 204 |
11:45 – 12:45 |
34 | Rolirat Piotr | wtorek
pokój nauczycielski |
7.40-8.40 |
35 | Ruczkowska Nina | środa
pokój nauczycielski |
14.25-15.25 |
36 | Sochacka Lidia | środa
sala 120 |
12:35 –13:35 |
37 | Stacherska – Kociumbas Elwira | czwartek
pokój nauczycielski |
9.50-10.20 |
38 | Ks. Strzelczak Przemysław | wtorek
pokój nauczycielski |
14.25-15.25 |
39 | Suchecki Adam | czwartek
pokój nauczycielski |
8.15-8.45 |
40 | Szczepańska Anna | wtorek
pokój psychologa i pedagoga |
14.45-15.45 |
41 | Sznajder-Czerwińska Anna | środa
pokój nauczycielski |
7.45- 8.45 |
42 | Świniarski Marcin | wtorek
pokój nauczycielski |
9.00-9.30 |
43 | Tomaszewska Joanna | środa
pokój nauczycielski |
12.35-13.05 |
44 | Twardowska Marcelina | wtorek
sala 4 |
11.50 – 12.50 |
45 | Wawrzyniak Natalia | poniedziałek
pokój pedagoga |
15.30-16.30 |
46 | Weszczak Edyta | czwartek
sala 118 |
7:45-8:45 |
47 | Włosińska Julita | środa
pokój nauczycielski |
13.30-14.30 |
48 | Wrzesińska Monika |
wtorek pokój nauczycielski |
11.00-11.30 |
49 | Zalarska-Bednarska Małgorzata | czwartek
pokój nauczycielski |
13.10-13.40 |
50 |