I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 20 Września 2021    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy

Konkursy - język polski - 2014-2015

Nazwa konkursu

Wyróżnieni uczniowie
(nauczyciel uczący)

XI Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny”
Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Etap szkolny:

Zuzanna Wardęga 1c/ B.Kielek

Kinga Bednarska 1e/ B.Kielek

Kamil Mak 2b/ M.Pacholik

Weronika Białczak 2b/ M.Pacholik

Wojciech Okoński 3e/ M.Pacholik

Aleksandra Jóźwiak 2a/ I.Nowocień

Natalia Szajrych 2a/ I.Nowocień

Anna Skrzypińska2a / I.Nowocień

Artur Wawrowski 2a/ I.Nowocień

Etap okręgowy:

Wyróżnienie- Zuzanna Wardęga 1c / B.Kielek

Kamil Mak 2a / M.Pacholik

Wojciech Okoński 3e/ M.Pacholik ,zakwalifikowany do zawodów centralnych

IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ”
Z ortografią na co dzień”

Etap szkolny :

Agata Krajniak 1c / B.Kielek

Anna Łabuzińska 3b / B.Kielek

Julia Gauza 3b / B.Kielek

Patrycja Skórzak 3b / B.Kielek

Dawid Rosa 3b / B.Kielek

Adrian Waszczyński 3b / B.Kiele

Katarzyna Jurkowska 2e / B.Kielek

Karolina Kamola 2e / B.Kielek

Katarzyna Kowalska 2e / B.Kielek

Dawid Kaczmarek 2e / B.Kielek

Anna Kołodziejczak 3d/ W.Biernacki

Iwona Cebulska 1d/ M.Pacholik

Ewelina Tarnowska 1d / M.Pacholik

Kamil Mak 2b/ M.Pacholik

Justyn Sarnacki 2b/ M.Pacholik

Marta Obała 2b/ M.Pacholik

Milena Brejner 2a/ M.Pacholik

Klaudia Stanisławska 2a / M.Pacholik

Michał Kubiak 2a / M.Pacholik

Weronika Białczak 2a / M.Pacholik

Natalia Nowak 3c / M.Pacholik

Filip Karaś 3c / M.Pacholik

Agata Ogłoza 3c / M.Pacholik

Jakub Radziszewski 3c / M.Pacholik

Wiktor Zaręba 3e / M.Pacholik

Weronika Ciebiada 3e / M.Pacholik

Marcin Markowski 3e / M.Pacholik

Wojciech Okoński 3e / M.Pacholik

Oliwia Stasiak 1b / M.Wiśniewska-Olejnik

Karolina Jastrzębska 2a / I.Nowocień

Patrycja Kręzel 2a / I.Nowocień

Etap okręgowy:

Julia Gauza 3b / B.Kielek

Anna Łabuzińska3b/ B.Kielek

Patrycja Skórzak 3b/ B.Kielek

Dawid Rosa 3b/ B.Kielek

Agata Krajniak 1c/ B.Kielek

Katarzyna Jurkowska 2e/ B.Kielek

Wyróżnienie- Anna Kołodziejczak 3d / W.Biernacki

Ewelina Tarnowska 1d / M.Pacholik

Kamil Mak 2b/ M.Pacholik

Justyn Sarnacki 2b/ M.Pacholik

Marta Obała 2b/ M.Pacholik

Milena Brejner 2a/ M.Pacholik

Michał Kubiak 2a / M.Pacholik

Weronika Białczak 2a / M.Pacholik

Agata Ogłoza 3c / M.Pacholik

Jakub Radziszewski 3c / M.Pacholik

Wiktor Zaręba 3e / M.Pacholik

Weronika Ciebiada 3e / M.Pacholik

Wojciech Okoński 3e / M.Pacholik

Karolina Jastrzębska 2a / I.Nowocień

Patrycja Kręzel 2a / I.Nowocień

Etap centralny

Finalistka -Weronika Białczak 2b / M.Pacholik

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mediach

Finalistka etapu okręgowego zakwalifikowana do zawodów centralnych- Klaudia Puzder 3b/ B.Kielek

Finalistka etapu okręgowego zakwalifikowana do zawodów centralnych- Anna Żywica 3b/ B.Kielek

XIX Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Laureatka XIX Konkursu Wiedzy o UJ- Patrycja Skórzak 3b/ B.Kielek

V Konkurs Poezji Patriotycznej
„Od zniewolenia do Wolności”

 

 

I miejsce-Wiktoria Zawiasa 1c / B.Kielek

Nagroda Specjalna Kuratora Oświaty w Łodzi- Wiktoria Zawiasa 1c/ B.Kielek

Wiktor Gałka 2b/ M.Pacholik

Ogólnopolski Konkurs
„Savoir – vivre na co dzień”

Etap szkolny:

Katarzyna Wyrębska 1c / B.Kielek

Zuzanna Wardęga 1c / B.Kielek

Agata Walkiewicz 1e / B.Kielek

 

Dawid Kaczmarek 2e / B.Kielek

Małgorzata Kałuża 2e / B.Kielek

Adam Olczyk 2e / B.Kielek

Katarzyna Kowalska 2e / B.Kielek

Katarzyna Kossakowska 2e / B.Kielek

Adam Pawlak 2e / B.Kielek

Katarzyna Jurkowska 2e / B.Kielek

Mateusz Kuźniarek 2e / B.Kielek

Natalia Piorun 2e / B.Kielek

Wyróżnienie i tytuł Mistrzyni dobrych manier - Patrycja Berlińska 2e / B.Kielek

Magdalena Kołodziejczak 1a / W.Biernacki

Wiktoria Bińczycka 1a / W.Biernacki

Aleksandra Gryszkiewicz 2b / M.Pacholik

Dagmara Wierucka 2b / M.Pacholik

Kamil Mak 2b / M.Pacholik

Klaudia Szarowska 2b / M.Pacholik

Marta Obała 2b / M.Pacholik

Natalia Woźniak 2b / M.Pacholik

Weronika Białczak 2b / M.Pacholik

Weronika Korczak 2b / M.Pacholik

XV Ogólnopolski Konkurs na Pracę                
z Literatury dla uczniów klas I i II szkól ponadgimnazjalnych

 

Ewelina Tarnowska 1d/ M.Pacholik

Laureat I miejsca- Justyn Sarnacki 2b/ M.Pacholik

60 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski        

Etap wojewódzki:

3 miejsce- Nina Putyńska 3a/ I.Nowocień

Klaudia Szarowska 2b/ M.Pacholik

Ewelina Białobrzeg 1b / M.Wiśniewska- Olejnik

Weronika Michalak/ M.Wiśniewska- Olejnik

Wojciech Oset 2f/W. Biernacki

Cezary Krysiak     1f/W. Biernacki


 

        

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

Licznik odwiedzin

Dzisiaj587
Wczoraj421
W ciągu tygodnia587
Razem1233749

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Żwirki i Wigury 3, Sieradz
Tel.  (43) 827 14 25;  501 192 842

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 008.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg