I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 5 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena

Kadra nauczycielska

Dyrektor  mgr Jowita Królikowska
dyrektor@lojagiellonczyk.pl

Nauczyciele uczący w naszej szkole:

 

Halina Barańska - halina.b@lojagiellonczyk.pl - chemia
Włodzimierz Biernacki - wlodzimierz.b@lojagiellonczyk.pl - język polski
Emilia Cłapa - emilia.c@lojagiellonczyk.pl - język i kultura Hiszpanii
Anna Dąbrowska -  anna.d@lojagiellonczyk.pl - j. niemiecki
Dominik Dąbrowski - dominik.d@lojagiellonczyk.pl - historia
Roman Firlit  -  roman.f@lojagiellonczyk.pl - wychowanie fizyczne
Agnieszka Fornalczyk  -  agnieszka.f@lojagiellonczyk.pl - j. łaciński i kultura antyczna, biblioteka
Anna Guć - anna.g@lojagiellonczyk.pl - biologia
Agata Iwankiewicz  - dariusz.i@lojagiellonczyk.pl -  j. niemiecki
Dariusz Iwankiewicz  -  agata.i@lojagiellonczyk.pl - wychowanie fizyczne
Anieszka Jadwiszczak  -  agnieszka.j@lojagiellonczyk.pl - j. angielski
 
Monika Jakubowska-Kakała - monika.jk@lojagiellonczyk.pl - biologia
Joanna Kamocka  -  joanna.k@lojagiellonczyk.pl - j. angielski
Beata Kielek  -  beata.k@lojagiellonczyk.pl - j. polski
Aleksandra Kociołek - Kaczmarek - aleksandra.kk@lojagiellonczyk.pl - wychowanie fizyczne
Agata Kolanus  -  agata.k@lojagiellonczyk.pl - j. angielski
Wiktor Kozuń - wiktor.k@lojagiellonczyk.pl - wychowanie fizyczne
Jowita Królikowska  - jowita.k@lojagiellonczyk.pl -  podstawy przedsiębiorczości
Marlena Krukowska - marlena.k@lojagiellonczyk.pl -  matematyka, informatyka
Adam Krynicki - adam.k@lojagiellonczyk.pl - geografia
Urszula Krzywik  -  j. niemiecki
Danuta Kuchareczko  -  danuta.k@lojagiellonczyk.pl - geografia
Arkadiusz Kurcbuch  -  arkadiusz.k@lojagiellonczyk.pl - religia
Ireneusz Marciniak - ireneusz.m@lojagiellonczyk.pl - fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
Barbara Modrzejewska - barbara.m@lojagiellonczyk.pl - j. polski
Ilona Lubczyńska  -  ilona.l@lojagiellonczyk.pl - j. angielski
Alicja Łaska - alicja.l@lojagiellonczyk.pl -  j. angielski
Aleksandra Markowska -  aleksandra.m@lojagiellonczyk.pl - fizyka, informatyka
Robert Nowak  - robert.n@lojagiellonczyk.pl -  j. angielski
Iwona Nowocień  -  iwona.n@lojagiellonczyk.pl - j. polski
Joanna Opora - joanna.o@lojagiellonczyk.pl - informatyka
Magdalena Owczarek - magdalena.o@lojagiellonczyk.pl -  biblioteka
Magdalena Pacholik  - magdalena.p@lojagiellonczyk.pl -  j. polski
Jolanta Porada  - jolanta.p@lojagiellonczyk.pl -  historia
Agata Przybylska  -  agata.p@lojagiellonczyk.pl - matematyka
Marzena Putyńska - marzena.p@lojagiellonczyk.pl -  j. niemiecki
Ewa Rębowska  - ewa.r@lojagiellonczyk.pl -  biologia
Piotr Rolirat - historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Aleksandra Sipowicz - aleksandra.s@lojagiellonczyk.pl - j. polski
Lidia Sochacka -  lidia.s@lojagiellonczyk.pl - matematyka
Jan Stachura - jan.s@lojagiellonczyk.pl - matematyka
Teresa Szeflińska - Woźny  -  pedagog@lojagiellonczyk.pl, teresa.sw@lojagiellonczyk.pl  - pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie
Anna Sznajder  -  anna.s@lojagiellonczyk.pl - j. angielski
Edyta Weszczak  - edyta.w@lojagiellonczyk.pl -  matematyka
Małgorzata Wiśniewska - Olejnik  - malgorzata.wo@lojagiellonczyk.pl -   j. polski
Teresa Więckowska  -  teresa.w@lojagiellonczyk.pl - chemia
 ks. Mateusz Włosiński - mateusz.w@lojagiellonczyk.pl - religia
 Monika Wrzesińska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - muzyka

 

Wywiad z Panem Dyrektorem Grzegorzem Pietruchą

        

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj258
W ciągu tygodnia2079
Razem1033522

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Żwirki i Wigury 3, Sieradz
Tel.  (43) 827 14 25;  501 192 842

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 008.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg