im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 28 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Makary, Prokop, Hilary

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

25 kwietnia bieżącego roku w Naszej szkole, jaki i we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych w Polsce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla maturzystów. Akademia rozpoczęła się o godzinie 12. Gościliśmy w Naszych murach wielu wspaniałych gości, którzy przybyli, aby razem z Nami pożegnać trzecioklasistów.

Po części wstępnej nastąpiło rozdanie nagród, listów gratulacyjnych, listów pochwalnych oraz świadectw przez Pana dyrektora i zaproszonych gości.

Jako młodsi koledzy rozstajemy się z Wami z wielkim smutkiem i żalem, ale obiecujemy godnie Was reprezentować. Życzymy Wam dostania się na wymarzone studia, rozwijania pasji i wielu osiągnięć.

A My, jako redakcja strony internetowej, w szczególności żegnamy Naszych współpracowników: Dawida Sielskiego oraz Tomasza Felczerka, którzy tworzyli Naszą stronę od podstaw. Dziękujemy za okazaną pomoc i cierpliwość :) Teraz my przejmujemy stery !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości