im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 27 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Anastazja, Wiktor, Gabriel

"Mam Talent do nauki"- Konkurs Politechniki Wrocławskiej

Politechnika Wrocławska po raz  trzeci organizuje konkurs "Mam talent do nauki" i zaprasza wszystkich naszych  uczniów do wzięcia udziału !

Nagrodą w konkursie za zajęcie I-go miejsca jest możliwość udziału w programie „Wybitnie uzdolnieni na Politechnice Wrocławskiej”, w ramach którego uczelnia zapewnia kandydatowi, który podjął studia w Politechnice Wrocławskiej:

• roczne stypendium w wysokości w wysokości 500 zł miesięcznie wypłacane przez pierwszy rok studiów;
  • miejsce w akademiku na pierwszym roku studiów;
  • opiekę tutora przez cały okres studiów.

Konkurs podzielony jest na dwie części. W ramach pierwszego etapu konkursu Mam talent do nauki zadaniem uczniów jest przesłanie na podany adres opisu własnego, autorskiego projektu badawczego lub technicznego dotyczącego matematyki, fizyki, chemii, informatyki lub szeroko rozumianej techniki. Spośród wszystkich przesłanych zgłoszeń specjalnie powołana komisja konkursowa wybierze kilku finalistów. Drugi etap, który odbędzie się w czerwcu 2014 r. w Politechnice Wrocławskiej polegał będzie na osobistym, atrakcyjnym zaprezentowaniu przez uczniów swoich projektów, spośród których jury wyłoni zwycięzcę.

Więcej informacji tutaj :)

W ciągu tygodnia1934