Dzisiaj jest: 16 Września 2019    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz

Piotr Mamos, Szymon Paszkiewicz i Mateusz Pietrych w IX Rejonowym Konkursie Fizycznym

28.05.2019 roku w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach odbył się

IX Rejonowy Konkurs Fizyczny dla uczniów klas II szkół ponadpodstawowych, klas III gimnazjów i klas VIII szkół podstawowych z powiatów zduńskowolskiego, sieradzkiego, łaskiego, pabianickiego, wieluńskiego i poddębickiego.

W kategorii szkół ponadpodstawowych udział wzięli uczniowie klasy 2d: Mikołaj Kopka, Jakub Kowalski, Piotr Mamos, Szymon Paszkiewicz, Mateusz Pietrych i Cezary Skoczylas.

Uczniowie naszej szkoły zajęli w konkursie następujące miejsca:

I miejsce – Piotr Mamos

III miejsce – Szymon Paszkiewicz

wyróżnienie – Mateusz Pietrych

Zadania konkursowe opracowali członkowie Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej.

Uczniowie rozwiązywali test wyboru oraz zadania otwarte.

Podczas uroczystego podsumowania konkursu wręczono nagrody. Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy uznania, a laureaci konkursu i wyróżnieni finaliści dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wręczenie nagród zostało poprzedzone wykładem Prezesa Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki, dr Cezarego Konecznego na temat „Czarnych dziur”.

Serdecznie gratulujemy