Dzisiaj jest: 17 Lipca 2019    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

"Świat mówi o naszych absolwentach. Piotr Śliwiński.

"Świat mówi o naszych absolwentach. Piotr Śliwiński (absolwent Jagiellończyka) wraz z Bartoszem Gonczarekiem i Reshanem Richards stworzyli aplikację, która podbija rynek anglosaskiej edukacji. Explain Everything – to narządzie, które ma już ponad milion użytkowników i zdobywa nagrody na całym świecie.
Gorąco polecam artykuł Forbes: „Polacy tłumaczą świat milionom dzieci. Teraz celują w korporacje.”

Grzegorz Pietrucha

Explain Everything to łatwa w obsłudze aplikacja do tworzenia prezentacji i filmów edukacyjnych. Na podstawie istniejącego dokumentu albo zaczynając od zera użytkownik możne opracowywać dynamiczne i interaktywne lekcje, ćwiczenia, zadania, testy czy samouczki, korzystając m.in. z dodawania notatek, obrazów, filmów czy screencastingu. Aplikacja daje nam możliwość korzystania z osobistej tablicy interaktywnej na urządzeniu mobilnym lub laptopie.

Jest dostępna na platformy iOS, Chrome OS, Android i Windows. Aby z niej skorzystać, można pobrać odpowiednią wersję np. tutaj Explain Everything
Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na stronie domowej https://explaineverything.com/

Dyrekcja oraz nauczyciele Jagiellończyka planują zakup tabletów oraz wdrożenie tej aplikacji do procesu dydaktycznego. Mamy już obietnicę Pana Piotra Śliwińskiego, że wesprze nas w uzyskaniu licencji. Dziękujemy!