Dzisiaj jest: 23 Października 2019    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Wygraliśmy pracownię mobilną! Jagiellończyk Laureatem konkursu #OSEWyzwanie

Wygraliśmy nową pracownię mobliną!

Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie zorganizowanego przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową - Państwowy Instytut Badawczy, dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody. Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracowni multimedialne, dzięki którym szkoły będą mogły prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na nasz konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu.

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka znalazło się w gronie Laureatów.

Dziękuję

Pani wicedyrektor Jowicie Królikowskiej oraz Pani Agnieszce Jadwiszczak za wsparcie i udostępnienie na potrzeby konkursu swojego wizerunku i bogatej listy osiągnięć zawodowych (#OSEHero)

uczennicy klasy 2a Zuzannie Jachimiak za oryginalną plastyczną pracę konkursową nt. SmartSzkoła

Dyrektorowi szkoły Panu Grzegorzowi Pietrucha za umożliwienie zgłoszenia szkoły do programu mLegitymacja.

Dziękuję również wszystkim uczniom, którzy biorąc udział w Europejskim Tygodniu Kodowania, a szczególnie klasie 2d odpowiedzialnej za organizację wydarzenia "Bawimy się kodując roboty" - potwierdzą wysoki poziom innowacyjności w naszej szkole.

Marlena Krukowska

plakat gal