Zakończenie roku szkolnego:
godz.9.30 – Na holu szkoły uczniowie z klas I i III oraz wytypowani uczniowie z klas II ,
następnie spotkanie z wychowawcami w klasach.
godz.11.00 – Spotkanie uczniów klas II z wychowawcami w klasach.
Zakończenie roku szkolnego:
godz.9.30 – Na holu szkoły uczniowie z klas I i III oraz wytypowani uczniowie z klas II ,
następnie spotkanie z wychowawcami w klasach.
godz.11.00 – Spotkanie uczniów klas II z wychowawcami w klasach.
Inne komunikaty i ogłoszenia

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 roku, o godz. 9.00

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, podróży, spotkań ze znajomymi i realizowania własnych pasji 🏕️⛵🏖️

Rozalia Wyrębskiej z klasy 3a zdobyła Mistrzostwo Polski🥇 w tańcu hip-hop w kategorii formacje oraz II Vice Mistrzostwo🥈 w kategorii miniformacje