I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Konsultacje nauczycieli

Plan konsultacji nauczycieli z rodzicami lub uczniami 

w ramach godziny dostępności 

Rok szkolny 2022/2023 

  

Lp.  Nazwisko i imię  Dzień tygodnia

(miejsce konsultacji – pokój nauczycielski, sala lekcyjna 

Godzina (od – do) 

60 min 

1  Barańska Halina  piątek – sala 209   13.30-14.30  
2 Bobrowska-Puzder Klaudia  czwartek -sala 4 9:45 – 10:45
3  Dąbrowski Dominik  wtorek –sala nr 7  13.30-14.30 
4  Domagalska Katarzyna  poniedziałek – pokój nauczycielski  12.35-13.35 
5  Firlit Roman  czwartek- pokój wychowania fizycznego  15:15-16:15 
6 Fornalczyk Agnieszka  środa – biblioteka  14:00-15:00 
7  Gławenda Mariusz  wtorek -pokój nauczycielski   15:15 – 16:15
8  Iwankiewicz Agata  wtorek- pokój nauczycielski   11.45-12.45 
9  Iwankiewicz Dariusz  środa, pokój nauczycieli wf  12.40 – 13.40 
10  Jadwiszczak Agnieszka  poniedziałek -sala 216  7.45-8.45 
11  Jurkowski Andrzej  poniedziałek -sala 208 7:00 – 8:00 
12  Kalus-Juchner Ewa  piątek -gabinet  pedagoga  15:15-15:45
13  Kamocka Joanna  czwartek -pokój nauczycielski  14:25-15:25 
14  Kielek Beata  poniedziałek, s.218  10.50-11.50 
15  Kociołek-Kaczmarek Aleksandra  poniedziałek-pokój wychowania fizycznego  8.45-9.45 
16  Kolanus Agata  piątek -sala 219  9:55-10:55 
17  Kozuń Wiktor  poniedziałek -pokój nauczycieli wf  9:40 – 10:40 
18. Król Marek   środa -pokój nauczycielski
15:15 – 16: 15
19 Królikowska Jowita  poniedziałek -gabinet dyrektora  14:00-15:00 
20  Kuchareczko Danuta  wtorek -sala 217  7.55-8.55 
21  Kurcbuch Arkadiusz  wtorek -sala 220  12.35-13.35 
22  Lubczyńska Ilona  czwartek -sala 4  9.45-10.45 
23 Łaska Alicja  poniedziałek -sala 212 11.40 – 12.40 
24  Marciniak Ireneusz  piątek- sala 108  14.30 – 15.30 
25  Markowska Aleksandra  wtorek -sala 105  14.30 – 15.30 
26  Pacholik Magdalena  poniedziałek -sala 221  9:45 – 10:45
27  Przybylska Agata  wtorek – pokój nauczycielski  11.45-12.45 
28  Putyńska Marzena  wtorek -sala117  9.40 – 10.40 
29  Remiszewska-Grzesiak Aneta  środa -sala 222   15:15 – 16:15
30  Rębowska Ewa  piątek -sala 204  9:45 – 10:45 
31  Rolirat Piotr  czwartek -sala 109  9.30 – 10.30 
32  Skotnicka-Baś Dorota  wtorek -pokój nauczycielski  10: 40 – 11: 40
33  Sochacka Lidia  piątek -sala 120  11:40-12:40 
34  ks. Strzelczak Przemysław  piątek -pokój nauczycielski   9:50 – 10:50
35  Szczepańska Anna  środa- gabinet pedagoga 15:00-16:00 
36  Sznajder-Czerwińska Anna  wtorek -sala 5  7.45-8.45 
37  Świniarski Marcin  środa -sala 208  15:15 – 16:15 
38  Twardowska Marcelina  piątek- sala 220 ,pokój nauczycielski 10.40-11.40 
39  Wawrzyniak Natalia  piątek -gabinet psychologa szkolnego  14.00 – 15.00 
40  Weszczak Edyta  piątek -sala 118  13:30-14:30 
41  Wiśniewska-Olejnik Małgorzata  piątek -pokój nauczycielski  12.35-13.35 
42 Wrzesińska Monika  wtorek -sala 109   9:40 – 10-40

 

 

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo




#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści