I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Aktywna tablica 2020 – 2024

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

w ramach 

Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 – „Aktywna tablica”

 

Nazwa zadania: Zakup 2 dotykowych monitorów interaktywnych o przekątnej co najmniej 55 cali 

Dofinansowanie: 14.000 zł

Całkowita wartość: 17.500 zł

Dzięki wsparciu z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 –„Aktywna tablica” – edycja 2020, udało się zakupić dla Naszej szkoły dwa nowoczesne dotykowe monitory interaktywne. Monitory 4K mają wielkość 75″ i są wyposażone w system Android. Z całą pewnością nowy sprzęt ułatwi naukę matematyki i biologii, bo to w tych pracowniach przedmiotowych monitory zostały zamontowane.

Rządowy program opiera się na założeniu, że jednym z zasadniczych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym oraz na założeniu, że rozwój kompetencji uczniów w tym zakresie powinien dokonywać się w nowocześnie wyposażonej szkole.

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści