I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Kadra nauczycielska

Dyrektor  mgr Jowita Królikowska – dyrektor@lojagiellonczyk.pl

Wicedyrektor mgr Piotr Bakowicz – wicedyrektor@lojagiellonczyk.pl

 

Nauczyciele uczący w naszej szkole:

  • Piotr Bakowicz – piotr.b@lojagiellonczyk.pl – historia
  • Halina Barańska – halina.b@lojagiellonczyk.pl – chemia
  • Emilia Cłapa – emilia.c@lojagiellonczyk.pl – język i kultura Hiszpanii
  • Dominik Dąbrowski – dominik.d@lojagiellonczyk.pl – historia
  • Roman Firlit  –  roman.f@lojagiellonczyk.pl – wychowanie fizyczne
  • Agnieszka Fornalczyk  –  agnieszka.f@lojagiellonczyk.pl – j. łaciński i kultura antyczna, biblioteka
  • Anna Górna-Dąbrowska – anna.gd@lojagiellonczyk.pl – język niemiecki
  • Agata Iwankiewicz  – dariusz.i@lojagiellonczyk.pl –  j. niemiecki
  • Dariusz Iwankiewicz  –  agata.i@lojagiellonczyk.pl – wychowanie fizyczne
  • Anieszka Jadwiszczak  –  agnieszka.j@lojagiellonczyk.pl – j. angielski
  • Monika Jakubowska-Kakała – monika.jk@lojagiellonczyk.pl – biologia
  • Ewa Kalus-Juchner – ewa.kj@lojagiellonczyk.pl – zajęcia rewalidacyjne
  • Joanna Kamocka  –  joanna.k@lojagiellonczyk.pl – j. angielski
  • Beata Kielek  –  beata.k@lojagiellonczyk.pl – j. polski
  • Aleksandra Kociołek – Kaczmarek – aleksandra.kk@lojagiellonczyk.pl – wychowanie fizyczne
  • Agata Kolanus  –  agata.k@lojagiellonczyk.pl – j. angielski
  • Wiktor Kozuń – wiktor.k@lojagiellonczyk.pl – wychowanie fizyczne
  • Jowita Królikowska  – jowita.k@lojagiellonczyk.pl –  podstawy przedsiębiorczości
  • Marlena Krukowska – marlena.k@lojagiellonczyk.pl –  matematyka, informatyka
  • Adam Krynicki – adam.k@lojagiellonczyk.pl – geografia
  • Danuta Kuchareczko  –  danuta.k@lojagiellonczyk.pl – geografia
  • Arkadiusz Kurcbuch  –  arkadiusz.k@lojagiellonczyk.pl – religia
  • Ireneusz Marciniak – ireneusz.m@lojagiellonczyk.pl – fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Ilona Lubczyńska  –  ilona.l@lojagiellonczyk.pl – j. angielski
  • Alicja Łaska – alicja.l@lojagiellonczyk.pl –  j. angielski
  • Aleksandra Markowska –  aleksandra.m@lojagiellonczyk.pl – fizyka, informatyka
  • Robert Nowak  – robert.n@lojagiellonczyk.pl –  j. angielski
  • Iwona Nowocień  –  iwona.n@lojagiellonczyk.pl – j. polski
  • Magdalena Pacholik  – magdalena.p@lojagiellonczyk.pl –  j. polski
  • Maciej Pawlak – maciej.p@lojagiellonczyk.pl – podstawy prawa
  • Agata Przybylska  –  agata.p@lojagiellonczyk.pl – matematyka
  • Marzena Putyńska – marzena.p@lojagiellonczyk.pl –  j. niemiecki
  • Renata Raszewska-Szczerkowska – renata@lojagiellonczyk.pl – matematyka
  • Ewa Rębowska  – ewa.r@lojagiellonczyk.pl –  biologia
  • Natalia Wawrzyniak– natalia.w@lojagiellonczyk.pl – psycholog
  • Justyna Sierzchała – justyna.s@lojagiellonczyk.pl – chemia
  • Piotr Rolirat – piotr.r@lojagiellonczyk.pl – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Lidia Sochacka –  lidia.s@lojagiellonczyk.pl – matematyka
  • Anna Sznajder – Czerwińska  –  anna.s@lojagiellonczyk.pl – j. angielski
  • Edyta Weszczak  – edyta.w@lojagiellonczyk.pl –  matematyka
  • Małgorzata Wiśniewska – Olejnik  – malgorzata.wo@lojagiellonczyk.pl –   j. polski
  • ks. Przemysław Strzelczak – przemyslaw.s@lojagiellonczyk.pl – religia
  • Monika Wrzesińska – monika.w@lojagiellonczyk.pl – muzyka
  • Marcelina Twardowska – marcelina.t@lojagiellonczyk.pl – język hiszpański

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo



#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści