I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

W piątek 13.10.2023 roku w przededniu Święta Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani dyrektor Jowity Królikowskiej, która przywitała przybyłych gości, nauczycieli oraz uczniów.

W trakcie przemówienia pani Dyrektor podkreśliła, że Dzień Edukacji Narodowej to czas, kiedy możemy zastanowić się nad pracą wszystkich osób związanych z oświatą, czyli: nauczycieli, pracowników administracji i pracowników obsługi. Jest to także czas by okazać wdzięczność wszystkim tym którzy pracują dla naszej młodzieży a nie jest to praca łatwa. Jest to praca pełna trudów i poświęcenia

Głos zabrał również Starosta Sieradzki pan Mariusz Bądzior oraz  pan Jacek Pilarczyk, prezes zarządu Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu. Goście życzyli nauczycielom nieustającej satysfakcji z wykonywania tego trudnego zawodu, entuzjazmu,  radości oraz dalszych satysfakcjonujących osiągnięć w pracy zawodowej, a wszystkim pracownikom wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, spełnienia najskrytszych marzeń i optymizmu.

Po przemówieniach odbyło się wręczenie nagród dla szczególnie zasłużonych nauczycieli.

Gdy część oficjalna dobiegła końca przyszedł czas na występy artystyczne w wykonaniu uczniów. Apel zakończył krótki film w wykonaniu przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

 

 

Inne komunikaty i ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO 

Narodowy


Program Profilaktyczny

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści