I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Wycieczka rowerowa

Ostatniego dnia szkoły w naszym liceum odbyła się wycieczka rowerowa.

To już drugi taki letni wypad w tym roku szkolnym. Wycieczka miała na celu zadbać o dobrostan uczniów, zachęcić ich do aktywności fizycznej oraz czynnego spędzania wolnego czasu.

W trakcie postoju zjedliśmy przepyszne ciasto przygotowane przez ucznia klasy 2a, Oliwiera, a grill, kiełbaski i bułeczki zostały zorganizowane przez panią Julitę, wychowawcę klasy 1d. Oprócz jazdy na rowerze, graliśmy w piłkę oraz odpoczywaliśmy na kocykach.

Wzięliśmy również udział w akcji Aktywne Miasta i wspólnie z klasami 1d, 1e, 1g, 2a, 2c oraz 3a nabijaliśmy kilometry dla naszego Jagiellończyka. Takiej młodzieży potrzebujemy więcej 😊

Wycieczka pod wodzą pani Marceliny Twardowskiej, Julity Włosińskiej, Marzeny Putyńskiej, Agnieszki Jadwiszczak, Agaty Kolanus oraz Wiktora Kozunia okazała się kolejnym wspaniałym pomysłem na integrację nie tylko klasową, a szkolną.

 

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Odpocznijcie, nabierzcie siły i energii na nowy rok szkolny. Widzimy się we wrześniu!

Inne komunikaty i ogłoszenia

Lista osób zakwalifikowanych do projektu „MŁODZI TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ. ZADBAJMY O ICH DOBROSTAN”

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści