Lekcja języka polskiego w 2c
https://lojagiellonczyk.pl/wp-content/uploads/2024/10/Spiewajaco-o-romantyzmie.mp4
Lekcja języka polskiego w 2c
https://lojagiellonczyk.pl/wp-content/uploads/2024/10/Spiewajaco-o-romantyzmie.mp4
Inne komunikaty i ogłoszenia

Dobiegła końca trzyletnia współpraca uczniów klasy 3b z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Spotkanie z pracownikami Sanepidu w ramach kampanii ,,TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Stanisław Miszczak uczeń klasy 1c został Finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego Gigathon.