I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Ach, co to był za bal…

W minioną sobotę, 5 lutego 2022 r. w restauracji "Dworek za lasem" we Włyniu młodzież z klas trzecich bawiła się na swoim Balu Studniówkowym.

W uroczystości oprócz dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli i przedstawicieli rodziców wzięli także udział Prezydent Miasta Sieradza Pan Paweł Osiewała oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Gimnazjum i Liceum im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu Pan Jacek Pilarczyk. W związku z trwającą pandemią SAR-CoV2 i brakiem możliwości osobistego uczestnictwa list z życzeniami skierowanymi do młodzieży nadesłali Starosta Powiatu Sieradzkiego Pan Mariusz Bądzior oraz Wicestarosta Powiatu Sieradzkiego Pani Kazimiera Gotkowicz wraz z całym Zarządem Powiatu. Słowa w nim zawarte w imieniu nadawców odczytała Pani Dyrektor Jowita Królikowska.

Po wystąpieniach przyszedł czas na huczną zabawę do samego rana, ale nie obyło się też bez tradycyjnego Poloneza, który otworzył część  nieoficjalną balu.

foto: www.sieradztomy.pl

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kończymy naszą roczną przygodę z programem „Szkoła Myślenia Pozytywnego”.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści