I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

„Akademia Ciekawej Chemii” na Wydziale Chemii UŁ- (aktualizacja)

Od poniedziałku 13 czerwca br. czwórka uczniów z klasy 1c bierze udział w 3-dniowych Warsztatach Chemicznych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego w ramach projektu Akademia Ciekawej Chemii.
Każde zajęcia będą obejmować ćwiczenia praktyczne z zakresu: chemii analitycznej i nieorganicznej, chemii organicznej oraz chemii fizycznej.
Jednocześnie miło nam przedstawić tegorocznych Laureatów Konkursu Akademii Ciekawej Chemii  Julię Gonerę 1c, Daniela Kokoszkę 1c i Dominika Kosieniaka 1c.
Gratulacje!
Kolejny dzień Warsztatów Chemicznych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. Młodzi naukowcy zgłębiali dziś tajniki chemii organicznej. Zadanie do wykonania, to otrzymywanie Aspiryny.

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści