I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Debata poświęcona HIV i AIDS

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi — Jednostka Organizacyjna Samorządu Województwa Łódzkiego, w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDS, zorganizowała w naszej szkole dwugodzinne spotkanie dla młodzieży.

Przedsięwzięcie miało charakter debaty, która odbyła się lub dopiero się odbędzie w pięciu szkołach ponadpodstawowych województwa łódzkiego i stanowi część kampanii „Czy wiesz, że … 2021” przygotowanej przez Krajowe Centrum ds. AIDS — Agendę Ministra Zdrowia

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali specjaliści w dziedzinie HIV/AIDS, a celem tych spotkań dla młodzieży jest poszerzenie wiedzy, w odniesieniu do faktów i mitów, na temat wirusa HIV, choroby AIDS oraz innych STIs.

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści