Trzynaścioro laureatów i finalistów olimpiad odwiedziło Uniwersytet Medyczny w Łodzi podczas wyjątkowego „Dnia na UMEDzie”. Było inspirująco, konkretnie i bardzo przyszłościowo – bo właśnie tak zaczyna się droga na studia medyczne.
W tej wyjątkowej grupie uczniów znalazł się uczeń naszej szkoły – Maksymilian Markiewicz z klasy 3c.
Spotkanie rozpoczęło się od śniadania z przedstawicielami Władz Uczelni i społeczności akademickiej. Uczestników powitał prof. Adam Durczyński, Prorektor ds. Studenckich, który zapraszał olimpijczyków do studiowania na UMED, a także – jako chirurg – wygłosił interesujący wykład.
więcej informacji oraz zdjęć dostępnych w zamieszczonym niżej linku










































