Po dość wyczerpującej podróży autokarem i samolotem dotarliśmy do Helsinek, gdzie mogliśmy przyjrzeć się kulturze i historii stolicy. Czeka nas jeszcze długa podróż pociągiem do naszej partnerskiej szkoły w Joensuu. Z niecierpliwością wyglądamy spotkania z naszymi fińskimi kolegami

Sukces Michaliny👏
MICHALINA ŚWINIARSKA uczennica z klasy 3c zdobyła II miejsce w Konkursie Chemicznym XVII Edycji Akademii Ciekawej Chemii Uniwersytetu Łódzkiego 🧪⚗️



























































