
Miło nam poinformować, że dwoje uczniów z naszej szkoły
-
-
-
-
-
-
-
- MAKSYMILIAN MARKIEWICZ
- STANISŁAW MICHAŁOWICZ
-
-
-
-
-
-
otrzymało stypendium.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów z naszej szkoły
otrzymało stypendium.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂
Inne komunikaty i ogłoszenia

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 roku, o godz. 9.00

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, podróży, spotkań ze znajomymi i realizowania własnych pasji 🏕️⛵🏖️

Rozalia Wyrębskiej z klasy 3a zdobyła Mistrzostwo Polski🥇 w tańcu hip-hop w kategorii formacje oraz II Vice Mistrzostwo🥈 w kategorii miniformacje