Przegrały jedynie z gospodarzami Łask-Kolumna (18:26).
Dziewczyny wygrały mecze ze Zduńską Wolą(49:4) oraz Wieluniem (49:9).
Wielkie brawa i gratulacje dla drużyny Jagiellończyka!!!!
Inne komunikaty i ogłoszenia

Nasza szkoła z tytułem „SZKOŁY WSPIERAJACEJ KARIERĘ BEZ BARIER”

W ramach dnia otwartego grupa uczniów z klasy 3C uczestniczyła w warsztatach chemicznych zorganizowanych na Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej.

Bezpieczeństwo zaczyna się od profilaktyki – nasza szkoła dołącza do inicjatywy „Tydzień dla Bezpieczeństwa”