Przegrały jedynie z gospodarzami Łask-Kolumna (18:26).
Dziewczyny wygrały mecze ze Zduńską Wolą(49:4) oraz Wieluniem (49:9).
Wielkie brawa i gratulacje dla drużyny Jagiellończyka!!!!
Inne komunikaty i ogłoszenia

Rok pełen sukcesów za nami – uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I–III

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2026/2027

DZIEŃ NA UMEDZIE DLA OLIMPIJCZYKÓW – SPOTKANIE Z PRZYSZŁOŚCIĄ MEDYCYNY