I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Jarmark WIELKANOCNY

Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował Jarmark WIELKANOCNY, z którego dochód przeznaczymy na fundację SIEPOMAGA. Jarmark trwał od 29 marca do 1 kwietnia.

Uczniowie, którzy potrafią zrobić coś  własnoręcznie, licznie wsparli naszą akcję.
Na jarmarku można było nabyć wyroby szydełkowe i wyszywane, zakładki do książek, ozdoby wielkanocne, obrazy i rysunki, biżuterię, wypieki, przetwory oraz inne rękodzieła.

Uzdolniona młodzież miała okazję pochwalić się swoimi talentami, a cała społeczność szkolna cieszyła się cały tydzień z pysznych słodyczy.

Zebraliśmy 1761,12 złotych!!!

 

GRATULUJEMY UMIEJĘTNOŚCI WSZYSTKIM OFIARODAWCOM!!!

 

DZIĘKUJEMY ZA TAK LICZNE WSPARCIE I OTWARTE SERCA!!!

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści