I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Aktualności

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY:)

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „no backpack day”, czyli dzień w którym przyszliśmy do szkoły z zamiennikami zwykłych plecaków, przerwy umiliła nam muzyka.

Czytaj więcej »

Program pilotażowy AKTYWNY SAMORZĄD

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu uprzejmie informuje o przystąpieniu do kolejnej edycji pilotażowego programu „Aktywny samorząd” finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w roku 2023. Program jest skierowany do osób z niepełnosprawnością zamieszkujących teren powiatu sieradzkiego.

Wnioski o dofinansowanie w ramach ww. programu można złożyć już od 1 marca 2023 roku w Systemie Obsługi Wsparcia.

Czytaj więcej »

Zakończenie projektu „Wysłuchaj mnie!” w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”

Niestety projekt „Wysłuchaj mnie!” dobiegł końca. Mamy nadzieję, że podcast naszych uczennic pozwolił Wam zrozumieć, jak należy postrzegać osoby z „Zespołem Downa” w społeczeństwie. Autorki projektu dziękują osobom, które bezinteresownie zdecydowały się im pomóc w zrealizowaniu projektu, oraz są bardzo wdzięczne za poświęcony czas i okazaną pomoc merytoryczną.
Gratulacje!

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści