I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Laureat i Finalista III Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi

Mateusz Nawrocki z klasy 3e został laureatem III Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi „Langtech” organizowanej przez Politechnikę Łódzką. Jest to najlepszy wynik uzyskany wśród wszystkich uczniów sieradzkich szkół!

Mateusz zajął 5. miejsce w gronie 77. uczestników finału.

Natomiast tytuł finalisty uzyskał Sebastian Płuciennik z klasy 2a z wynikiem 81%.

W konkursie finałowym uczestniczyli również: Witold Ciach z 3e, Geralt Wawrzynkiewicz-Raźny z 3eg, Anna Kuśnierz 3e oraz Patryk Augustyniak z 3eg.

Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test językowy, zawierający zadania na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego oraz zadania leksykalno-gramatyczne, a także słownictwo z zakresu: „Motoryzacja – budowa i działanie pojazdów mechanicznych, spalinowych, elektrycznych”.

Gratulujemy wyników oraz posiadanej wiedzy i umiejętności!

Inne komunikaty i ogłoszenia

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY:)

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „no backpack day”, czyli dzień w którym przyszliśmy do szkoły z zamiennikami zwykłych plecaków, przerwy umiliła nam muzyka.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści