I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Matematycy z Jagiellończyka wśród najlepszych!

Czterech uczniów naszej szkoły wzięło udział w XIII Wojewódzkim Konkursie "W świecie matematyki" im. prof. W. Krysickiego, który po raz kolejny zorganizowała Politechnika Łódzka.

Zawody trwały 2 dni – do ścisłego finału zakwalifikowali się trzej z nich. Ostatecznie na podium stanął Mieszko Szczekla, zajmując 3. miejsce. Finalistami zostali także Piotr Janiszewski i Mateusz Nawrocki.
Naszym Mistrzom gratulujemy i życzymy satysfakcji w odkrywaniu kolejnych tajników matematyki.

„Jedynym miejscem, gdzie sukces występuje przed wysiłkiem, jest słownik” (M.Twain)

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści