I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Najlepsi w nowych technologiach!

Ministerstwo Edukacji i Nauki  15 czerwca 2021r. ogłosiło wyniki konkursu na zorganizowanie Dnia Nowych Technologii w Edukacji, ale dopiero w ostatnich dniach, z uwagi na pandemiczne ograniczenia, dotarło do nas oficjalne potwierdzenie tego sukcesu wraz z nagrodami. Mimo długiego oczekiwania, opłaciło się!

Szkoła wzbogaciła się o zestawy do zajęć z robotyki, a dodatkowym potwierdzeniem sukcesu jest dyplom uznania otrzymany od Ministra Edukacji i Nauki Pana Przemysława Czarnka.

Przypomnijmy, że wśród laureatów konkursu znalazło się tylko 7 szkół.  Wśród nich MY! – I LO w Sieradzu

Po raz kolejny dostrzeżono nasze zaangażowanie i umiejętności w  posługiwaniu się nowymi technologiami w szkole i poza nią, ale tym razem już nie tylko w skali województwa łódzkiego, a całego kraju.

Kryteria oceny konkursowej uwzględniały m.in. zorganizowanie wydarzenia zgodnie z tematyką DNTE, ciekawy i innowacyjny sposób ujęcia tematu, stopień wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji oraz atrakcyjność wykonania relacji.

Za zorganizowanie wydarzeń w tym dniu (22 marca 2021r.) i właściwe ich zrelacjonowanie odpowiedzialni byli uczniowie z ówczesnych klas 1d, 2e, 2eg pod opieką Pani Marleny Krukowskiej. Dziękujemy i serdecznie gratulujemy!

Inne komunikaty i ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO 

Narodowy


Program Profilaktyczny

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning

 

INFORMACJA

W dniu 18.04.2024 roku tj. czwartek o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z Rodzicami (wywiadówka).

   

Wykaz sal , w których odbędą się spotkania  wywieszony będzie w dniu wywiadówki na tablicy  ogłoszeń.

 

Przejdź do treści