I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ MATUR W JAGIELLOŃCZYKU!!!

Gratulujemy wszystkim Maturzystom!!! Jesteśmy z Was dumni!!! Daliście z siebie wszystko i nasza szkoła utrzymała najwyższą zdawalność matur w powiecie sieradzkim.
Najwyższy wynik w powiecie uzyskaliśmy również z języka polskiego, matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym
Choć nie jesteśmy szkołą dwujęzyczną, tylko nasi uczniowie przystąpili do matury z języka angielskiego na poziomie dwujęzycznym. Średni wynik to 91%!!!
Podziękowania i gratulacje kierujemy również do Rodziców i Nauczycieli!!!
Absolwencie szkoły podstawowej, jeśli zależy Ci na dobrej edukacji, zapraszamy do Jagiellończyka – szkoły numer jeden w powiecie sieradzkim!!!
Obrazek wyróżniający: Wikimedia Commons

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści