I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

KRWIODAWSTWO – WOLONTARIAT DLA BOHATERÓW!!!

W poniedziałek 21 listopada 2022 roku  przedstawiciele Klubu HDK PCK "Strażaków" przy OSP w Sieradzu zawitali do naszej szkoły z prelekcją promującą honorowe krwiodawstwo wśród młodzieży.
Podczas niecodziennej lekcji, prezes Klubu Ryszard Chrzanowski oraz Kapitan pożarnictwa w stanie spoczynku Tomasz Dobrowolski podzielili się wiedzą na temat honorowego krwiodawstwa i obalili mity z nim związane.
Dziękujemy naszym gościom za przybycie, przekazaną wiedzę i współpracę z naszym Liceum. Mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy mogli skorzystać ze wsparcia merytorycznego ze strony doświadczonych honorowych dawców krwi.
Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z tradycją naszego Liceum, 5 grudnia odbędzie się Mikołajkowa 🎅 zbiórka krwi organizowana przez Szkolny Klub Wolontariusza.
Tym razem zbieramy krew dla dwuletniej Anielki. 🩸🩸🩸
Tych, którzy nie będą mogli włączyć się do akcji 5 grudnia, w imieniu Prezesa Klubu HDK PCK „Strażaków” przy OSP w Sieradzu, zapraszamy do oddania krwi 11 grudnia na terenie Strażnicy OSP przy ulicy Krakowskie Przedmieście w Sieradzu.
Więcej informacji na temat zbiórek i działalności Klubu HDK PCK „Strażaków” przy OSP w Sieradzu znajdziecie na stronie Krwiodawstwo Sieradz.

Inne komunikaty i ogłoszenia

Lista osób zakwalifikowanych do projektu „MŁODZI TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ. ZADBAJMY O ICH DOBROSTAN”

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści