I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Pożegnanie z klasami 3

29 kwietnia 2022r. w uroczysty sposób pożegnaliśmy klasy 3, które już 4 maja przystąpią do egzaminów maturalnych.

Uroczystość stała się doskonałą okazją do uhonorowania najlepszych uczniów, laureatów olimpiad przedmiotowych, sportowców, wolontariuszy, jednym słowem tych wszystkich, którzy przez 3 lata nauki przyczynili się swoim zaangażowaniem i pracą do budowania pozytywnego wizerunku Naszej szkoły.

Swoją obecnością galę zaszczyciła Pani Kazimiera Gotkowicz – Wicestarosta Sieradzki, Pan Paweł Osiewała – Prezydent Miasta Sieradza, przedstawiciele Rady Rodziców z jej przewodniczącym Panem Emilem Jarząbem oraz inni znamienici goście.

Wszystkim naszym abiturientom życzymy powodzenia na MATURZE!

Fotorelacja z tego podniosłego dla szkoły wydarzenia znajduje się poniżej .

(źródło fotografii: I LO i www.powiat-sieradz.pl

 

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści