I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98 - 200 Sieradz, tel. 43 827 - 14 - 25

PowiatGodło
Dzisiaj jest: 21 Stycznia 2019    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław

REKRUTACJA

Gimnazjalisto!

Po napisaniu egzaminu gimnazjalnego czeka cię dalsza nauka. Warto więc, wybrać taką szkołę, która przygotuje Cię do zdania matury będącej dla Ciebie przepustką na studia. I Liceum Ogólnokształcące im. K. Jagiellończyka na pewno będzie dobrym wyborem.

 


Corocznie zajmujemy wysokie miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Średnich (Link: http://www.perspektywy.pl/). Pozycja naszej szkoły w tegorocznym zestawieniu jest naprawdę bardzo dobra. Nadal mamy tytuł "Srebrnej szkoły".

 
1. W Głównym Rankingu (uwzględnia wyniki matur i wyniki olimpiad przedmiotowych, obejmuje 500 najlepszych liceów w kraju, liczba wszystkich liceów w Polsce to kilka tys. szkół) - jesteśmy na 105 miejscu. Jesteśmy jedynym liceum powiatu sieradzkiego, który jest w tym rankingu)
 
2. W Rankingu Maturalnym (uwzględnia tylko wyniki egzaminu maturalnego) nasza pozycja to 106. To maturalne zestawienie cieszy najbardziej - do egzaminu maturalnego podchodzi każdy uczeń, więc ten wynik najbardziej oddaje pracę szkoły. Jesteśmy jedynym liceum powiatu sieradzkiego, który jest w tym rankingu maturalnym.
 
3. W Rankingu Olimpijskim (uwzględnia tylko wyniki olimpiad przedmiotowych) nasza pozycja to 98. Jesteśmy jedynym liceum powiatu sieradzkiego, który jest w rankingu olimpijskim.
 
4. Ranking wojewódzki - 12 pozycja w województwie łódzkim
 

 

 


W lutym 2012 roku dyrektor naszej szkoły podpisał porozumienie ramowe z Politechniką Łódzką, a dokładnie z Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej w sprawie objęcia patronatem wszystkich klas I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu. Celem współpracy w ramach patronatu jest poszerzenie zainteresowań uczniów i pogłębienie wiedzy uczniów w zakresie fizyki i matematyki, zwiększenie zainteresowania uczniów podejmowaniem studiów na Politechnice Łódzkiej oraz wymiana doświadczeń dydaktycznych pomiędzy nauczycielami naszego Liceum i kadrą dydaktyczną Politechniki Łódzkiej.

Liceum to jednak nie tylko nauka. W naszej szkole poznasz wielu fajnych ludzi, z którymi zżyjesz się na całe lata. Wielu z nich zostanie Twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Powodzenia na egzaminie
i ... czekamy ...


Uczniowie naszej szkoły zawsze otrzymują indeksy wyższych uczelni!

        

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha


Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj323
W ciągu tygodnia6
Razem754226

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Żwirki i Wigury 3, Sieradz
Tel.  (43) 827 14 25;  501 192 842

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

image001.jpg zw001.jpg zw002.jpg zw003.jpg zw004.jpg zw006.jpg zw008.jpg zw009.jpg zw010.jpg zw011.jpg zw012.jpg zw013.jpg

TemplatePlazza