I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

ROZGRYWKI PREDATOR GAMES dobiegły końca!

Niedawno zakończyły się Międzyszkolne Rozgrywki Gamingowe dla polskich szkół.. Drużyna e-sport z Naszej Szkoły zdobyła 14 miejsce w Polsce. (TOP 14 - na 128 zakwalifikowanych drużyn)

Były to rozgrywki e-gamingowe, w których uczestnicy rozegrali symultanicznie, w ramach Drużyn, rozgrywki w następujących grach online: „Fortnite” oraz „League of Legends”.

Rozgrywki Predator Games miały charakter zamknięty. Uczestnikiem Rozgrywek Predator Games mogły być wyłącznie Drużyny utworzone w ramach Reprezentacji Placówki Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowało 10 młodych e-sportowców:

Drużyna Ligi Legend:

Bartosz Przybyłek

Jan Świniarski

Kacper Zbrożek

Bartosz Trela

Fabian Paszkiewicz

Michał Stanisławski

Drużyna Fortnite:

Tymon Kuś

Adrian Dopierała

Janusz Urbanowski

Szymon Olejniczak

 Wrażenia z grania – bezcenne !

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści