I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Sebastian Płuciennik laureatem IV Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi dla Szkół Średnich 2023!

Miło nam poinformować, że Sebastian Płuciennik z klasy 3a zajął 9 miejsce na 181 uczniów startujących w finale i został LAUREATEM olimpiad

W piątek 21 kwietnia 2023 r. w Budynku Instytutu Fizyki Politechniki Łódzkiej odbył się finał IV Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi dla Szkół Średnich.

Miło nam poinformować, że Sebastian Płuciennik z klasy 3a zajął 9 miejsce na 181 uczniów startujących w finale i został LAUREATEM olimpiady.

Pozostali uczniowie naszej szkoły biorący udział w etapie finałowym:

Mateusz Nawrocki z kl. 4e, Dominika Owczarek z kl. 3a, Daniel Kucharek i Jakub Szałek z kl. 2d, Bartosz Kuś z kl. 2a oraz Filip Piątkiewicz i Tadeusz Piątek z kl. 1c otrzymali dyplomy i uzyskali tytuł finalisty.

To był intensywny dzień wypełniony zmaganiami konkursowymi oraz wydarzeniami towarzyszącymi. Uczestnicy finału mogli uczestniczyć w warsztatach i pokazach prowadzonych przez wykładowców i studentów kół naukowych Politechniki Łódzkiej, m.in. pokazie VR – Wirtualna Rzeczywistość, warsztatach w Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii PAKT czy pokazie łazików marsjańskich i robotów ratunkowych.

Serdeczne gratulacje dla naszych uczniów!

 

 

Inne komunikaty i ogłoszenia

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły ZUZANNA SOBOŃ i DAWID JANKOWSKI zostali zakwalifikowani do finału wojewódzkiego IX edycji konkursu „Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!”.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt MeteoRODO
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści