Organizatorem konkursu było Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi, a odbył się on pod patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty. Natalia wykonała utwór „Cisza. Modlitwa katyńska”.
Gratulujemy sukcesu!!!


Inne komunikaty i ogłoszenia

Rok pełen sukcesów za nami – uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I–III

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2026/2027

DZIEŃ NA UMEDZIE DLA OLIMPIJCZYKÓW – SPOTKANIE Z PRZYSZŁOŚCIĄ MEDYCYNY