I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Stypendia Marszałka Województwa Łódzkiego przyznane! Troje naszych uczniów wśród nagrodzonych!

Marszałek Województwa Łódzkiego już po raz szesnasty nagrodził uczniów i studentów z regionu łódzkiego za znaczące osiągnięcia na polu nauki przyznając im jednorazowe stypendia naukowe. Troje naszych uczniów znalazło się wśród nagrodzonych, to: Dawid Jankowski z kl. 2c, Zofia Michałowicz z kl. 3c i Geralt Wawrzynkiewicz - Raźny z kl. 3eg.

W tegorocznej edycji wpłynęło łącznie 112 wniosków. W kategorii „uczeń” złożonych zostało zaś 75 wniosków z 31 szkół ponadpodstawowych. Konkurencja była więc silna, a mimo to, aż trójce naszych uczniów udało się taką gratyfikację uzyskać. Świadczy to o licznych i znaczących sukcesach, które osiągnęli.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i ich rodzicom.

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści