I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

„Szkoła eTwinning”

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu po raz trzeci otrzymało prestiżowy tytuł "Szkoła eTwinning". Odznaką nagrodzono 4485 szkół z Europy w tym 78 z Polski.
Szkoły eTwinning angażują się we wpółdzielone przywództwo, są silnie zaangażowanie we współpracę, dzielenie się doświadczeniami i pracę zespołową, działają na rzecz zmian, są wzorem dla innych szkół oraz instytucjami edukacyjnymi sprzyjającymi włączaniu społecznemu i innowacjom.
To wyróżnienie jest symbolem uznania ogromnego zaangażowania całego zespołu eTwinning działającego w danej szkole, zarówno nauczycieli jak i uczniów!!!
Wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do sukcesu szkoły, serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Inne komunikaty i ogłoszenia

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły ZUZANNA SOBOŃ i DAWID JANKOWSKI zostali zakwalifikowani do finału wojewódzkiego IX edycji konkursu „Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!”.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt MeteoRODO
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści