I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Turniej wiedzy pożarniczej

Uczeń JAKUB BALCERZAK awansował do etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" .

W środę 8 lutego 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Sieradzu odbyły się miejskie eliminacje pod Honorowym Patronatem Starosty Sieradzkiego skierowanego dla młodzieży ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Relacja z konkursu: https://sieradz.naszemiasto.pl/turnieju-wiedzy-pozarniczej-mlodziez-zapobiega-pozarom/ar/c5-9204645

Kubie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści