29 kwietnia 2022 roku, w WBS – Polsko-Niemieckiej Szkole Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której wręczono nagrody laureatom ogólnopolskiego konkursu muzycznego DACHL – Lieder Wettbewerb. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy 3c ALICJA GRZEŚKOWIAK, która wykonała utwór pod tytułem „Die Schöne und das Biest”. Gratulujemy sukcesu 🙂

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Rok pełen sukcesów za nami – uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I–III













































