I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

WIECZÓR FILMOWY – Catch’em

Dnia 16.02.2024r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu team Catch’em, składający się z pięciu dziewczyn - Oliwii Ubych, Marii Woźniak, Mai Garncarek, Mai Białczak oraz Zuzanny Cierech w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii zorganizował „Wieczór Filmowy”.
         Projekt Catch’em ma za zadanie uświadomić społeczeństwo o tym jak ważna w życiu jest pasja, gdyż wiele osób pochłonięta jest pracą i zapomina o swoich przyjemnościach. Dziewczyny z projektu wykazują chęć pomocy w zaplanowaniu czasu, tak by inni mogli choćby w minimalnym stopniu oddać się swoim zainteresowaniom. Planują mieć pozytywny wpływ na temat zmiany myślenia oraz znalezienia motywacji do działania. Ich projekt pragnie pokazać, że nie zawsze trzeba być bogatym, żeby żyć tak jak tego chcemy. Zaprezentują podczas swoich działań jak stres wpływa na pasje oraz wskażą poprawną drogę do odkrycia wiary w siebie. Jeżeli interesuje Was projekt dziewczyn wpadnijcie i śledźcie ich social media:
💛 FB facebook.com/profile.php?id=61552356925055
💛 IG https://www.instagram.com/catchem_zzt?igsh=MTF2cWVkNDZqNjlyYw%3D%3D&utm_source=qr
             Tego dnia w naszej szkole odbyło się dość wyjątkowe wydarzenie, gdyż podczas „Wieczoru Filmowego” mogli również dołączać do nas uczniowie z innych szkół. Na wejściu rozdawane były specjalne opaski, które pełniły rolę biletów.  Gościliśmy łącznie ponad 100 osób, w tym część kadry nauczycielskiej, które przybyły by obejrzeć film pt. „Billy Elliot” – opowiadający o pasji pomimo przeciwności losów. Team Catch’em podczas wieczoru oferował różnego rodzaju przekąski, wygodne miejsca, zdjęcia na ściance dekoracyjnej projektu oraz świetną atmosferę wśród młodzieży, co zapewniło spędzenie wspólnie niezapomnianego czasu.
         Celem akcji społecznej było uświadomienie ludziom jak ważne w życiu jest robienie tego czego się kocha i pod żadnym pozorem nie poddawania się, a także rozpromowanie projektu realizowanego przez dziewczyny z naszego liceum.

Wyczekujcie kolejnych akcji teamu Catch’em!!! ☺️💛

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kończymy naszą roczną przygodę z programem „Szkoła Myślenia Pozytywnego”.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści