I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Wizyta w Sejmie RP

14 grudnia 2022r. uczniowie klas 1a i 1e uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym celem wycieczki była wizyta w Sejmie.
Uczniowie naszej szkoły obserwowali obrady izby poselskiej i zostali przywitani przez wicemarszałka Sejmu Włodzimierza Czarzastego.
Spotkali się także z posłem Cezarym Tomczykiem, który przybliżył obowiązki pracy parlamentarzysty oraz przedstawił zasady działania organu władzy ustawodawczej w Polsce. Przemierzając korytarze sejmowe licealiści nie tylko mieli okazję spotkać posłów wszystkich partii politycznych, ale również poznać historię parlamentaryzmu w Polsce.
Zimowa aura towarzyszyła uczestnikom wycieczki podczas spaceru ulicami Warszawy, od Placu Trzech Krzyży do Placu Zamkowego.

Inne komunikaty i ogłoszenia

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły ZUZANNA SOBOŃ i DAWID JANKOWSKI zostali zakwalifikowani do finału wojewódzkiego IX edycji konkursu „Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!”.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt MeteoRODO
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści