I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE PODSUMOWANE!!!

Sieradzki Szkolny Związek Sportowy podsumował Współzawodnictwo Sportowe Szkół Powiatu Sieradzkiego za rok szkolny 2021/2022. Nasi uczniowie zajęli wśród szkół ponadpodstawowych I miejsce w kategorii dziewcząt i II miejsce w kategorii chłopców. 
Gratulujemy wszystkim sportowcom, którzy przyczynili się do utrzymania tak wysokich miejsc w rywalizacji oraz życzymy kolejnych sukcesów!!! 😀👍👏 Jesteśmy z Was dumni! Wasze osiągnięcia sportowe są spektakularne nie tylko w powiecie i województwie, ale również na szczeblu ogólnopolskim. 👏😘

Podziękowania i gratulacje kierujemy również do nauczycieli wychowania fizycznego. 😀👏

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści