I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Zakończenie roku szkolnego 2023/23 dla maturzystów

Ostatni piątek kwietnia w kalendarzu roku szkolnego to dzień zakończenia nauki klas maturalnych. W tym roku naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu ukończyło 170 uczniów.

W ciepłych słowach do maturzystów zwróciła się pani dyrektor szkoły Jowita Królikowska oraz zaproszeni goście , którzy wygłosili okolicznościowe przemówienia.

Uroczystość pożegnania uczniów czwartych klas połączona była z wręczeniem nagród dla uczniów wyróżniających się w nauce. 

W tym gronie była Klara Nowaczyk, która ze średnią ocen 6,0 uhonorowana została nagrodą Primus Inter Pares, czyli „Pierwszy wśród równych sobie”.

Rada Rodziców ufundowała nagrody dla czterech uczniów: Julii Szafarz (średnia 5,88) ,Bartosza Kamińskiego (5,65),Zofii Michałowicz (5,61) i Wiktorii Szewczyk (5,61),

Nagrody książkowe wręczono także uczniom mającym średnia większą, bądź równa 5,00.

Podczas uroczystości zakończenia klas czwartych nie zabrakło także nagród książkowych i listów pochwalnych dla  sportowców i wolontariuszy, a także uczniów, którzy reprezentowali  szkołę w najróżniejszych konkursach i olimpiadach.

Powodzenia na maturze:)

Inne komunikaty i ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO 

Narodowy


Program Profilaktyczny

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning

 

INFORMACJA

W dniu 18.04.2024 roku tj. czwartek o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z Rodzicami (wywiadówka).

   

Wykaz sal , w których odbędą się spotkania  wywieszony będzie w dniu wywiadówki na tablicy  ogłoszeń.

 

Przejdź do treści