Uroczystość będzie okazją do podsumowania osiągnięć uczniów, wręczenia świadectw oraz pożegnania mijającego roku szkolnego.
Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału w tym wydarzeniu.
Uroczystość będzie okazją do podsumowania osiągnięć uczniów, wręczenia świadectw oraz pożegnania mijającego roku szkolnego.
Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału w tym wydarzeniu.
Inne komunikaty i ogłoszenia

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 roku, o godz. 9.00

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, podróży, spotkań ze znajomymi i realizowania własnych pasji 🏕️⛵🏖️

Rozalia Wyrębskiej z klasy 3a zdobyła Mistrzostwo Polski🥇 w tańcu hip-hop w kategorii formacje oraz II Vice Mistrzostwo🥈 w kategorii miniformacje