I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Złoty Jagiellończyk

Uczniowie z naszego liceum od początku roku szkolnego świetnie startują na zawodach sportowych.
W Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewczęta zajęły  4 miejsce w województwie łódzkim – choć niewiele brakło do medalu, chłopcy zajęli 3 miejsce w półfinale wojewódzkim.
Natomiast w piątkowym Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych nasze dziewczęta zdeklasowały rywalki z 10 innych szkół i  zajęły 1 miejsce, tym samym będą reprezentować województwo łódzkie na Mistrzostwach Polski w Tomaszowie Lubelskim 26 października.
Chłopcy byli bardzo blisko zwycięstwa prowadząc cały bieg, niestety zostali wyprzedzeni na ostatnich metrach zajmując ostatecznie 2 miejsce w finale wojewódzkim.
Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!!!!

Inne komunikaty i ogłoszenia

Sukces naszych uczniów!

W dniu 13 kwietnia 2024 r. odbył się etap okręgowy XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Do etapu centralnego zakwalifikowało się dwóch uczniów z naszej szkoły, którzy po teście pisemnym musieli zmierzyć się z wymagającym rozległej wiedzy etapem ustnym.