Uczniowie zmagali się z zawodnikami z województwa łódzkiego. Najbliżej medalu była Zuzanna Pawłowska która zajęła 4 miejsce na 60m. Pozostali uczniowie zajęli wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce.
Brawo!!!
Uczniowie zmagali się z zawodnikami z województwa łódzkiego. Najbliżej medalu była Zuzanna Pawłowska która zajęła 4 miejsce na 60m. Pozostali uczniowie zajęli wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce.
Brawo!!!
Inne komunikaty i ogłoszenia

Nasza szkoła z tytułem „SZKOŁY WSPIERAJACEJ KARIERĘ BEZ BARIER”

W ramach dnia otwartego grupa uczniów z klasy 3C uczestniczyła w warsztatach chemicznych zorganizowanych na Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej.

Bezpieczeństwo zaczyna się od profilaktyki – nasza szkoła dołącza do inicjatywy „Tydzień dla Bezpieczeństwa”