I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Warsztaty edukacji międzykulturowej w języku angielskim dla uczniów klasy IVB

W dniu 24 listopada uczniowie klasy IVB wzięli udział w warsztatach międzykulturowych prowadzonych w języku angielskim przez wolontariuszy Europejskiego Korpusu Solidarności z Włoch, Tajlandii, Chile oraz Turcji

Zajęcia miały na celu kształtowanie w uczniach umiejętności globalnych i przekazanie im wiedzy umożliwiającej funkcjonowanie w międzykulturowym otoczeniu.

Tym razem warsztaty zorientowane były na zaprezentowanie różnic i podobieństw różnych kuchni świata. Uczniowie mieli sposobność obejrzeć przygotowane przez wolontariuszy prezentacje na ten temat oraz zadać im pytania. Była to ciekawa lekcja angielskiego na żywo.

 

 

Inne komunikaty i ogłoszenia

SUKCES UCZNIÓW

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi ogłaszając, że sześciu naszych utalentowanych Uczniów właśnie otrzymało prestiżowe Stypendium dla Uzdolnionych Uczniów szkół prowadzonych przez powiat sieradzki!

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

RODO 

Narodowy


#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści