Podsumowanie olimpiady miało miejsce 19 maja 2022 roku w Warszawie gdzie odbył się Wielki Finał „Zwolnionych z Teorii”. W czasie wydarzenia mieliśmy okazję wziąć udział w rozdaniu Srebrnych Wilków dla najlepszych projektów społecznych, porozmawiać z gośćmi specjalnymi m.in. Jackiem Siadkowskim i Michałem Pacą oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych dla uczestników olimpiady.

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Rok pełen sukcesów za nami – uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I–III




















































