I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Nasz finalista Konkursu „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!”

Reprezentant Naszej szkoły Mikołaj Szczęsny z klasy 3b został finalistą etapu wojewódzkiego konkursu „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!”

30 maja 2022 r. w Łódzkim Domu Kultury, już po raz VIII odbył się finał wojewódzkiego konkursu „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!”  zorganizowanego pod patronatem IPN/Oddział Łódź przez parlamentarzystów Ziemi Łódzkiej- Piotra Polaka, Roberta Telusa, Waldemara Budę oraz Dorotę Więckowską – Radną Sejmiku Województwa Łódzkiego. Celem konkursu, jest m.in. przybliżenie działalności i roli żołnierzy walczących o wolność Ojczyzny po zakończeniu II wojny światowej.

W eliminacjach szkolnych uczestniczyli uczniowie z ponad 130 szkół średnich całego województwa łódzkiego. Do rywalizacji finałowej zakwalifikowało się 37 uczniów. Mikołaj znalazł się wśród nich.

Serdecznie gratulujemy.

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści