I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

„Jagiellon” świętował Dzień Dziecka!

Tegoroczny Dzień Dziecka spędziliśmy w bardzo przyjemnej atmosferze i bardzo aktywnie.
Przede wszystkim tego dnia byliśmy zwolnieni z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi ustnych. Nie była to jednak jedyna atrakcja, bo było ich wiele, m.in. rozgrywaliśmy turniej w tenisa stołowego, czy graliśmy w „państwa miasta”. Odbył się też Szkolny Turniej Szachowy. Udział w nim wzięło 23 uczniów i 2 gości spoza szkoły. Już od 9:00 mogliśmy obserwować zacięte zmagania miłośników królewskiej gry na szkolnym holu.
Nie zabrakło też dobrej muzyki, na pierwszym piętrze zorganizowaliśmy specjalną strefę, w której wspólnie śpiewaliśmy najnowsze muzyczne hity.
Dzień Dziecka, to oczywiście prezenty…i to jakie! Rada Rodziców ufundowała nam leżaki, które dzięki pięknej pogodzie mogliśmy natychmiast wypróbować. Za prezenty oczywiście serdecznie dziękujemy.
Grafika wprowadzająca:  OpenClipart-Vectors z Pixabay 
                                                 

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści