10 listopada o godz. 1111 włączyliśmy się we wspólne świętowanie. W kolejną rocznicę odzyskania niepodległości byliśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

10 listopada o godz. 1111 włączyliśmy się we wspólne świętowanie. W kolejną rocznicę odzyskania niepodległości byliśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

Inne komunikaty i ogłoszenia

Rok pełen sukcesów za nami – uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I–III

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2026/2027

DZIEŃ NA UMEDZIE DLA OLIMPIJCZYKÓW – SPOTKANIE Z PRZYSZŁOŚCIĄ MEDYCYNY